Маркетплейс твоєї Країни![]()
В'язане коротке поло з контрастним комірцем - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887117
Характеристики В'язане коротке поло з контрастним комірцем - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | 35см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 49см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
Читати повністю
Сховати
Опис В'язане коротке поло з контрастним комірцем - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане коротке поло з контрастним комірцем — стильна модель із актуальним силуетом та виразними деталями. Акуратна в’язана фактура надає виробу затишку та робить його ідеальним для створення сучасних повсякденних образів.
Поло застібається на три ґудзики, що дозволяє регулювати глибину вирізу та змінювати настрій образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - В'язане коротке поло з контрастним комірцем - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
В'язане коротке поло з контрастним комірцем - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('900') ]] ₴