Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003919395
Характеристики В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | 31см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 51см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 9см |
Читати повністю
Сховати
Опис В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане поло оверсайз — стильна та комфортна модель, що поєднує класичні елементи з сучасним вільним силуетом. Ажурна в’язка додає виробу легкості та робить його більш виразним і фактурним.
Модель має комірець, під яким розташована застібка на три ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
В'язане поло оверсайз із ґудзиками на горловині - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('950') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('808') ]] ₴