Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
В'язане поло в косички - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887409
Характеристики В'язане поло в косички - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | косички |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Сезон | Демісезон |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 11см |
Читати повністю
Сховати
Опис В'язане поло в косички - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане поло в косички — затишна та водночас стильна модель із виразною фактурою. Візерунок у косички додає виробу об’єму й класичного шарму, роблячи його акцентною деталлю гардероба. Прямий крій забезпечує комфортну посадку та універсальність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - В'язане поло в косички - блакитний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0