Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
В'язане поло в косичку - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887305
Характеристики В'язане поло в косичку - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | косички |
| Склад тканини | 50% бавовна, 50% акрил |
| Фасон | поло |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Сезон | Літо |
| Тканина | В'язка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Туреччина |
| Вид виробів | Футболка |
| Довжина переду виробу, см | 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | 30см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 44см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 7см |
Читати повністю
Сховати
Опис В'язане поло в косичку - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
В’язане поло в косичку — стильна модель, що поєднує комфорт і виразну фактуру. Прямий вільний крій забезпечує зручну посадку та формує сучасний силует, який пасує до різних типів фігури й виглядає актуально в повсякденних образах.
Увесь виріб оздоблений об’ємним візерунком «косичка», що додає моделі глибини та оригінальності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - В'язане поло в косичку - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0