Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Призначення | звичайна |
| Розрядність шини пам'яті | 64 Bit |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Графічний чіп | GeForce GT 1030 |
| Інтерфейс | PCI-Express 3.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 2 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR5 |
| Частота ядра (Base) | 1266 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 1506 MHz |
| Частота пам'яті | 6008 MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 1 x HDMI |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.5 |
| Також шукають | до 5000 грн |
Характеристики Відеокарта GeForce GT1030 2048Mb ASUS (GT1030-2G-BRK)
В наявності
Код:003156533
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами