Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
Немає в наявності
Код:002629497
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | Radeon RX 7600 |
| Інтерфейс | PCI-Express 4.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра (Base) | 2355 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2755 MHz |
| Частота пам'яті | 18000 MHz |
| Техпроцес | 7 нм |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1а |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Максимальна споживана потужність | 165 Вт |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 282 x 115 x 50 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 282 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
WINDFORCE система охолодженняСистема охолодження WINDFORCE включає три 80-мм вентилятори з унікальними лопатями, що обертаються поперемінно, 5 композитними мідними тепловими трубками, які безпосередньо торкаються GPU, 3D-активні вентилятори та охолодження Screen, які разом забезпечують високоефективне розсіювання тепла.Почергове обертанняGigabyte зменшили турбулентність сусідніх вентиляторів і збільшили тиск повітряного потоку.3D активний вентиляторВентилятор 3D Active Fan забезпечує напівпасивне охолодження, і вентилятори залишаються вимкненими, коли GPU перебуває в грі з низьким навантаженням або низьким енергоспоживанням.Унікальний лопатевий вентиляторПовітряний потік розсіюється трикутною кромкою вентилятора і плавно спрямовується крізь криву 3D-смуги на поверхні вентилятора.Графенове наномастилоГрафенове наномастило може продовжити термін служби вентилятора з втулковим підшипником у 2.1 рази, що наближається до терміну служби подвійного шарикопідшипника, і працює тихіше.Охолодження екрануПодовжений радіатор пропускає повітря, забезпечуючи краще розсіювання тепла.Теплові трубки прямого контактуФорма теплової трубки з чистої міді максимально збільшує площу прямого контакту з GPU. Теплова трубка також охоплює VRAM через великий контакт металевої пластини для забезпечення належного охолодження.RGB FusionЗавдяки 16.7 мільйонам настроюваних колірних варіантів і численним світловим ефектам ви можете вибрати будь-який світловий ефект або синхронізувати його з іншими пристроями в GIGABYTE CONTROL CENTER.Міцний корпусСертифіковані дроселі з високоякісного металу Ultra Durable, твердотільні конденсатори з низьким коефіцієнтом ESR, мідна друкована плата вагою 2 унції та MOSFET з низьким коефіцієнтом RDS(on), а також захист від перегріву забезпечують чудову продуктивність і тривалий термін служби системи.Дружня конструкція друкованої платиПовністю автоматизований виробничий процес забезпечує найвищу якість друкованих плат та усуває гострі виступи роз'ємів для пайки, які можна побачити на звичайній поверхні друкованих плат. Цей зручний дизайн запобігає порізам рук та ненавмисному пошкодженню компонентів під час збирання.
Відгуки та питання про - Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
0.0
Всього відгуків:0
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 7600 8Gb GAMING OC (GV-R76GAMING OC-8GD)
[[ getCurrentDecimal('18262') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18262') ]] ₴