Маркетплейс твоєї Країни![]()
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
В наявності
Код:003154847
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | Radeon RX 9070 |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра (Base) | 2210 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 2700 MHz |
| Частота пам'яті | 20000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Сумісність з HDCP | так |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 288 х 132 х 50 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 288 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.5 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
Винятковий зовнішній дизайн Серія GAMING черпає натхнення з образу мех-воїнів, поєднуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист і потужну міцність. Вона виходить за межі простого зовнішнього вигляду та функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію технологій майбутнього.
Підсвічування Завдяки 16.7 мільйонам налаштовуваних кольорів і численним світловим ефектам ви можете обрати будь-який світловий режим або синхронізувати його з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.
Розсувна бічна панель Захисна броня має конструкцію з розсувною бічною пластиною, що дозволяє користувачам персоналізувати свою збірку відповідно до власного стилю.
Відгуки та питання про - Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 16Gb GAMING OC (GV-R9070GAMING OC-16GD)
[[ getCurrentDecimal('45757') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('45705') ]] ₴