Маркетплейс твоєї Країни![]()
Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 XT 16Gb GAMING OC (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)
В наявності
Код:003154846
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 XT 16Gb GAMING OC (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)
| Виробник | |
| Призначення | ігрова |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Сімейство графіки | AMD |
| Форм-фактор | стандартна |
| Графічний чіп | Radeon RX 9070 XT |
| Інтерфейс | PCI-Express 5.0 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Частота ядра (Base) | 2520 MHz |
| Частота ядра (Boost) | 3060 MHz |
| Частота пам'яті | 20000 MHz |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Роз'єми | 2 x HDMI 2.1b |
| Тип системи охолодження | активний |
| Вид охолодження | радіатор |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 + 8 + 8 pin |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Розміри | 288 х 132 х 56 мм |
| (Збірка) Довжина відеокарти, мм | 288 |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Також шукають | для стриму |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 XT 16Gb GAMING OC (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)
Система охолодження WINDFORCE забезпечує виняткову теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона оснащена серверним теплопровідним гелем, інноваційними вентиляторами Hawk з альтернативним обертанням, композитними мідними тепловими трубками, великою випарною камерою, активними вентиляторами 3D та охолодженням задньої панелі.
Винятковий зовнішній дизайн Серія GAMING черпає натхнення з образу мех-воїнів, поєднуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист і потужну міцність. Вона виходить за межі простого дизайну та функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію технологій майбутнього.
RGB-підсвічування Завдяки 16.7 мільйонам кольорів і численним світловим ефектам ви можете обрати будь-який режим освітлення або синхронізувати його з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.
Розсувна бічна панель Захисна броня має конструкцію з розсувною бічною панеллю, що дозволяє користувачам налаштовувати свою збірку відповідно до індивідуального стилю.
Відгуки та питання про - Відеокарта GIGABYTE Radeon RX 9070 XT 16Gb GAMING OC (GV-R9070XTGAMING OC-16GD)
[[ getCurrentDecimal('45791') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('45699') ]] ₴