Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 167 г |
| Кількість камер | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2K (2048x1080) |
| Сенсор | 1/3" |
| Вбудований GPS | немає |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Формат відео | h.265 |
| Об'єктив, фокусна відстань | f/1.8 |
| Кут огляду камери | 140° |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Можливість повороту камери | немає |
| Запис звуку | так |
| Зовнішній екран | 3.5" LCD |
| Джерело живлення | вбудований акумулятор |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +50 |
| Розміри | 81.5 х 56.9 х 30.8 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | з широким кутом огляду |
Характеристики Відеореєстратор Atis BodyCam128
В наявності
Код:002149419
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами