Маркетплейс твоєї Країни![]()
Відеореєстратор Canyon DVR10 FullHD 1080p Wi-Fi Black (CND-DVR10)
В наявності
Код:003156713
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відеореєстратор Canyon DVR10 FullHD 1080p Wi-Fi Black (CND-DVR10)
| Виробник | |
| Вага | 116 г |
| Кількість камер | |
| Максимальна роздільна здатність відео | FullHD (1920x1080) |
| Сенсор | sony IMX307 |
| Вбудований GPS | немає |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Формат відео | TS |
| Об'єктив, фокусна відстань | f/1.8 |
| Кут огляду камери | 140° |
| Інфрачервона підсвітка | немає |
| Запис звуку | так |
| Можливість повороту камери | так |
| Зовнішній екран | 3" LCD |
| Джерело живлення | підкурювач + акумулятор |
| Порти і роз'єми | USB Type C |
| Відображення дати | Так |
| Циклічний запис | так |
| Підтримка карт пам'яті | microSDXC |
| Особливості | Циклічний запис |
| Діапазон робочих температур | від -20 до +70 °C |
| Розміри | 106 х 56 х 41 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | з широким кутом огляду |
Читати повністю
Сховати
Опис Відеореєстратор Canyon DVR10 FullHD 1080p Wi-Fi Black (CND-DVR10)
Canyon DVR-10 – ідеальний супутник у дорозі: цей відеореєстратор розрахований на довгу службу. Оснащений сенсором Sony Starvis 307, він записує чіткі кадри навіть в умовах низького освітлення, а поле огляду 140 ° забезпечує повне охоплення. Відеореєстратор оснащений магнітним тримачем для легкої установки та оснащений надійним суперконденсатором, що забезпечує безпечну та стабільну роботу. З'єднання Wi-Fi та багатомовна програма дозволяють керувати відеореєстратором прямо зі смартфона. Крім того, 3-дюймовий сенсорний екран завжди у вашому розпорядженні – він забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм у вас під рукою.
Вам сподобається італійський дизайн з глянсовою передньою частиною – цей відеореєстратор елегантний і не виділятиметься в салоні вашого автомобіля. Інвестуйте в цей передовий пристрій сьогодні і насолоджуйтесь підвищеною безпекою, зручністю та спокоєм щоразу, коли вирушаєте в дорогу.
Функції:
- Запис FullHD 1080p зі швидкістю 30 кадрів за секунду
- 3-дюймовий ємнісний сенсорний екран IPS
- Датчик Sony Starvis 307 із режимом нічного бачення
- Поле зору 140 °
- Багатомовний додаток
- Підключення Wi-Fi та керування програмами
- Суперконденсатор
- Магнітне кріплення з блоком живлення
- Кабель типу C завдовжки 3,5 м.
- Винятковий італійський дизайн
Відгуки та питання про - Відеореєстратор Canyon DVR10 FullHD 1080p Wi-Fi Black (CND-DVR10)
[[ getCurrentDecimal('3474') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3470') ]] ₴