Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.8 кг |
| Потужність | 1600 Вт |
| Режими | постійний пар |
| Колір | бежевий |
| Особливості | усуває до 99.9% бактерій і пилових кліщів та освіжає одяг |
| Розміри | 366 х 167 х 153 мм |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Подача пари | 28 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 100 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
Характеристики Відпарювач для одягу Electrolux E7HS2-8WB
В наявності
Код:003154939
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами