Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
Немає в наявності
Код:002623733
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
| Виробник | |
| Вага | 0.9 кг |
| Потужність | 1000 Вт |
| Подача пари | 18 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 120 мл |
| Режими | постійний пар |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | використання без прасувальної дошки |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 25.6 х 14.6 х 12.2 см |
| Колір | рожевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
Характеристики:
- Фірмові технології OptimalTEMP
- Готовий до використання за 60 секунд
- Час безперервної роботи 13-18 хв
- Вертикальне та горизонтальне відпарювання
- Унікальна технологія очищення від накипу
- Пара вбиває до 99.9% бактерій
- Захист від перегріву
Відгуки та питання про - Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
0.0
Всього відгуків:0
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS-1006
[[ getCurrentDecimal('1149') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1149') ]] ₴