Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
Немає в наявності
Код:002627103
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
| Виробник | |
| Вага | 0.93 кг |
| Потужність | 1100 Вт |
| Подача пари | 35 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 260 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | постійний пар |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | швидке нагрівання |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 28 х 14.5 см |
| Колір | бірюзовий |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
Ручний відпарювач GRUNHELM GHS1103 обов'язково стане в нагоді Вам вдома, в дорозі, в офісі, на дачі і при цьому заощадить Ваші сили і час! Відпарювач зі спеціальною щіткою, яка входить в комплект, дбайливо розгладить складки, отпарит будь-який виріб з тканини, чи то - шовкова блузка, пальта, одяг з оксамиту й вельвету і сукні зі складними декоративними елементами (рюші, мережива, рюші).
Відгуки та питання про - Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
0.0
Всього відгуків:0
Відпарювач для одягу Grunhelm GHS1103
[[ getCurrentDecimal('1570') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1570') ]] ₴