Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
В наявності
Код:002627432
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
| Виробник | |
| Вага | 3 кг |
| Розміри | 152 х 31 х 23 см |
| Потужність | 1600 Вт |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір | білий |
| Режими | постійний пар |
| Об'єм резервуару для води | 2700 мл |
| Подача пари | 38 г/хв |
| Особливості | коліщатка для транспортування |
| Функції | блокування для постійної подачі пари |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
Вертикальний відпарювач Grunhelm GS620 видаляє навіть стійкі складки і дбайливо відпарює всі типи тканини. Завдяки компактному розміру і відсутності потреби у дошці для прасування цей ефективний відпарювач зручно і легко використовувати кожен день, щоб освіжити і продезінфікувати речі та інші вироби з тканини, наприклад, диван або штори. Завдяки потужності 1600 Вт та постійному пару до 38 г/хв відпарювач заощадить ваші сили та час, забезпечуючи якісний догляд за речами.
Відгуки та питання про - Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
0.0
Всього відгуків:0
Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
[[ getCurrentDecimal('2699') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2699') ]] ₴