Маркетплейс твоєї Країни![]()
Відпарювач для одягу Tefal IT3280E1
В наявності
Код:002630989
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відпарювач для одягу Tefal IT3280E1
| Виробник | |
| Вага | 5 кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Подача пари | 42 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 1400 мл |
| Режими | постійний пар |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | захисна рукавиця |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 433 x 369 x 370 мм |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач для одягу Tefal IT3280E1
Відкрийте для себе Origin Home IT3280E1 від Tefal - відпарювач для одягу, без якого ви просто не зможете обійтися. Універсальність та мінімалізмВідпарювач для одягу, що підходить для будь-якого способу життя. Виконаний в універсальному та мінімалістичному форматі, ідеальний для відпарювання та розгладжування одягу. Завжди під рукою Не вимагає довгого налаштування та підготовки. Всього 45 секунд та помічник готовий до роботи - ідеальний догляд за одягом для використання в останню хвилину перед виходом. Подача пари до 42 г/хвПостійна подача до 42 г/хв ідеально підходить для розгладження складок, з оптимальними результатами аж до найдрібніших деталей. Освіжає та очищає одягПовністю природна очищаюча сила пари зменшує запахи, освіжає та дезінфікує ваш одяг. Зручні функціїРезервуар для води об'ємом 1,4 л забезпечує до 35 хвилин автономної роботи з можливістю легко додати воду, навіть під час обробки парою, а 3 рівні подачі пари задовольняють усі ваші потреби у догляді за одягом день у день. Аксесуари в комплектіДва затискачі для підвішування штанів або дитячого одягу, спеціальна щітка для відпарювання товстих тканин, захисна рукавичка та вертикальна дошка для спокійного відпарювання.
Відгуки та питання про - Відпарювач для одягу Tefal IT3280E1
[[ getCurrentDecimal('6452') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('6451') ]] ₴