Маркетплейс твоєї Країни![]()
Відпарювач для одягу Tefal IT3480E1
В наявності
Код:003158212
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відпарювач для одягу Tefal IT3480E1
| Виробник | |
| Вага | 4 кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Подача пари | 42 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 1500 мл |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система захисту від накипу |
| Функції | складана конструкція |
| Особливості | знімна ємність для води |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 1611 x 457 x 296 мм |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Відпарювач для одягу Tefal IT3480E1
Універсальність та мінімалізм
Відпарювач для одягу, що підходить для будь-якого способу життя. Виконаний в універсальному та мінімалістичному форматі, ідеальний для відпарювання та розгладжування одягу.
Завжди під рукою
Відпарювач не вимагає довгого налаштування та підготовки. Швидкий нагрів, і помічник готовий до роботи - ідеальний догляд за одягом для використання в останню хвилину перед виходом.
Подача пари до 42 г/хв
Постійна подача пари до 42 г/хв ідеально підходить для розгладження складок з оптимальними результатами аж до найдрібніших деталей.
Освіжає та очищає одяг
Повністю природна очищаюча сила пари зменшує запахи, освіжає та дезінфікує ваш одяг.
Відгуки та питання про - Відпарювач для одягу Tefal IT3480E1
[[ getCurrentDecimal('7630') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7630') ]] ₴