Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.98 кг |
| Потужність | 1600 Вт |
| Подача пари | 32 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 230 мл |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | система самоочищення |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | світловий індикатор |
| Також шукають | з індикатором нагрівання |
| Розміри | 14 х 12.8 х 30.5 см |
| Колір | білий |
Характеристики Відпарювач Philips GC801/10
В наявності
Код:002023064
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами