Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 5.7 кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Подача пари | 40 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 2000 мл |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Режими | постійний пар |
| Функції | усуває запахи |
| Особливості | регулятор подачі пари |
| Також шукають | потужні |
| Розміри | 172 х 32 х 31 см |
| Колір | чорний |
Характеристики Відпарювач Philips STE3170/80
В наявності
Код:002151005
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами