Маркетплейс твоєї Країни![]()
Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
В наявності
Код:003571300
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
| Виробник | |
| Вага | 0.71 кг |
| Колір | зелений |
| Потужність | 1300 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Безпека й захист | захист від перегріву |
| Режими | постійний пар |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | інноваційна двостороння система подушечок |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 31.8х14.1х5.7 мм |
Читати повністю
Сховати
Відгуки та питання про - Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
0.0
Всього відгуків:0
Відпарювач Tefal Pure Pop DT2024E1
[[ getCurrentDecimal('2568') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2567') ]] ₴
