Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.7 кг |
| Колір | жовтий |
| Потужність | 1300 Вт |
| Подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Режими | постійний пар |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Особливості | світловий індикатор |
| Також шукають | недорогі |
| Розміри | 31.8 х 14.1 х 5.7 см |
Характеристики Відпарювач Tefal Pure Pop DT2026E1
В наявності
Код:003571298
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами