Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Відцентровий насос Shimge CPm200 2.2 кВт, Нmax 55 м, Qmax 140 л/хв
| Виробник | |
| Вага | 33.5 кг |
| Тип | Центробежные насосы |
| Высота подачи | 55.0 |
| Бренд | Shimge |
| Производительность | 140.0 |
| Питание | Сеть |
| Диаметр входного отверстия | 1" |
| Диаметр выходного отверстия | 1" |
| Гарантия | 24 месяца от производителя |
| Назначение | Для дома, Для полива |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Страна регистрации бренда | Shimge |
| Применение | Бытовые |
| Мощность, кВт | 2.2 |
| Страна производитель товара | Китай |
Читати повністю
Сховати
Опис Відцентровий насос Shimge CPm200 2.2 кВт, Нmax 55 м, Qmax 140 л/хв
Насоси відцентрові з латунним робочим колесом закритого типу. Мідна обмотка з вмонтованим багаторазовим термозапобіжником. Комбінований вал, частина що взаємодіє з водою виконана з нержавіючої сталі марки AISI-304. Насосна частина виконана з чавуну і вкрита антикорозійним покриттям. Максимальна висота всмоктування 7м. Гідравлічне підключення 1"
Відгуки та питання про - Відцентровий насос Shimge CPm200 2.2 кВт, Нmax 55 м, Qmax 140 л/хв
0.0
Всього відгуків:0
Відцентровий насос Shimge CPm200 2.2 кВт, Нmax 55 м, Qmax 140 л/хв
[[ getCurrentDecimal('14571') ]] ₴