Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | з капюшоном |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 49см; M - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 72см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 59см; M - 60см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 47см |
| Ширина по стегнам | S - 54см; M - 56см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 111см; M - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 80см; M - 80см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 34см |
Характеристики Вільний спортивний костюм із худі та прямими штанами - світло-сірий цвет, S (є розміри)
Немає в наявності
Код:003919446