Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - світло-сірий цвет, M (є розміри)
Немає в наявності
Код:003919439
Характеристики Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - світло-сірий цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Фасон | вільний |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 60см; M - 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 76см; M - 76см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 63см; M - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 47см |
| Ширина по стегнам | S - 56см; M - 58см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 109см; M - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 80см; M - 81см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M - 38см |
Читати повністю
Сховати
Опис Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - світло-сірий цвет, M (є розміри)
Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан — стильна та комфортна модель для повсякденного гардероба. Завдяки вільному фасону костюм забезпечує зручність у русі та виглядає сучасно й невимушено.
Кофта застібається на блискавку та має акуратний комір і рукави-реглан, що додають образу спортивної динамічності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - світло-сірий цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Вільний спортивний костюм із прямими штанами та кофтою з рукавами-реглан - світло-сірий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2770') ]] ₴