Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип | Плитка Пвх |
| Колір | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Угорщина |
| Бренд | Grabo |
| Тип вінілового покриття | Плитка |
| Захисний шар | 0.55 мм |
| Товщина покриття | 2.5mm |
| Зєднання | Клеєве |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Дизайн | Класичне дерево |
| Фаска | Ні |
| Колекція | Plank It |
| Тип установки | Клеєве |
| Самоклеюча | Ні |
| Загальна товщина | 2.5 mm |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |
| Тип покриття | Гетерогенний |