Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Винт для окон, самонарезающий, потайная зенкующая головка FEBOS®plus
| Виробник | |
| Покриття | Оцинкований |
| Висота головки гвинта (k1) | 3,05 мм |
| Діаметр наконечника свердла | 3,2 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 3,9 мм |
| Довжина (l1) | 32 мм |
| Довжина наконечника свердла (lp) | 6 мм |
| Діаметр головки (dk) | 7,5 мм |
| Біта | H2 |
| Інший стандарт | WN 207 |
| Декларація робочих характеристик (EU-CPR) | Ні |
| Тип голови | Потайна головка з гранями |
| Форма наконечника | Свердлоподібний наконечник |
| Матеріал | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Читати повністю
Сховати
Опис Винт для окон, самонарезающий, потайная зенкующая головка FEBOS®plus
Сталь оцинкована, блакитне пасивування, шліц PH. Для машинного використання, в рулонах. Примітка Також зверніть увагу на інформацію на оглядовій сторінці.
Відгуки та питання про - Винт для окон, самонарезающий, потайная зенкующая головка FEBOS®plus
0.0
Всього відгуків:0
Винт для окон, самонарезающий, потайная зенкующая головка FEBOS®plus
[[ getCurrentDecimal('1000') ]] ₴