Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 7.4 кг |
| Тип управління | |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип | вбудована |
| Лампи | 2х20 Вт |
| Матеріал корпусу | метал |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 4 |
| Ширина корпусу | 53 см |
| Кількість двигунів | 1 |
| Особливості | турборежим |
| Габарити | 255 х 500 х 350 мм |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Потужність | 206 Вт |
| Тип монтажу | в шафу |
| Також шукають | потужні |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність | 590 м3/год |
Характеристики Витяжка кухонна Bosch DHL555BL
В наявності
Код:002630721
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами