Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
В наявності
Код:003156185
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
| Виробник | |
| Тип управління | |
| Таймер | немає |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Потужність | 110 Вт |
| Тип | телескопічна |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 350 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 60 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Матеріал корпусу | метал |
| Лампи | світлодіодні лампи |
| Особливості | можливість встановлення вугільного фільтра |
| Габарити | 170 х 290-476 х 130 мм |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
Витяжка телескопічна ширина: 600 мм глибина: мм тип повітроочисника: проточний/циркуляційний колір: чорний продуктивність: 350 м3/год приміщення: 10,5-16,4 м2
Відгуки та питання про - Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
0.0
Всього відгуків:0
Витяжка кухонна Gorenje TH64E3BG
[[ getCurrentDecimal('6812') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6811') ]] ₴