Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7.101 кг |
| Тип управління | |
| Таймер | немає |
| Дисплей | Немає |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Лампи | LED |
| Тип | телескопічна |
| Тип монтажу | в шафу |
| Продуктивність | 450 м3/год |
| Потужність | 135 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 60 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Автоматичне вкл/викл (сенсор) | немає |
| Матеріал корпусу | скло |
| Особливості | комлект для монтажу |
| Габарити | 17 х 60 х 30.6-47.6 см |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Характеристики Витяжка кухонна Gorenje TH64E4BG
Немає в наявності
Код:003156676
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами