Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка з м'якими захватами і збільшеним циліндричним бортиком
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,1 мм |
| Довжина (l1) | 16 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1800 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2000 Н |
| Вага виробу (1 шт.) | 3,151 г |
| Номінальний діаметр x довжина (Ø d x l) | 4,8 x 16 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 4,8 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 5 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 6,0-11,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,5 мм |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Тип голови | Кругла плоска головка |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал сердечника | Сталь |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжна заклепка з м'якими захватами і збільшеним циліндричним бортиком
Гільза: алюміній. Стрижень: оцинкована сталь, блакитне пасивування (A2K)
Відгуки та питання про - Витяжна заклепка з м'якими захватами і збільшеним циліндричним бортиком
0.0
Всього відгуків:0
Витяжна заклепка з м'якими захватами і збільшеним циліндричним бортиком
[[ getCurrentDecimal('2250') ]] ₴