Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 0,8 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 1,0-3,0 мм |
| Вага виробу (1 шт.) | 1,299 г |
| Матеріал втулки | Нержавіюча сталь A2 |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1800 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2500 Н |
| Номінальний діаметр (d1) | 3,2 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 3,3 мм |
| Довжина (l1) | 6 мм |
| Діаметр головки (dk) | 6,5 мм |
| Стандарти | WN 931 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |