Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 6,0-8,0мм 4,8X12,0мм
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,1 мм |
| Матеріал втулки | Нержавіюча сталь A2 |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Довжина (l1) | 12 мм |
| Вага виробу (1 шт.) | 3,950 г |
| Номінальний діаметр (d1) | 4,8 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,9 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 4500 Н |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 6,0-8,0 мм |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 6000 Н |
| Діаметр головки (dk) | 9,5 мм |
| Стандарти | WN 931 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 6,0-8,0мм 4,8X12,0мм
Застосовуються:
- Для швидкого та надійного скріплення металевих деталей у місцях, де не потрібне розбирання з'єднання.
- Гільза та стрижень виконані з нержавіючої сталі A2.
Відгуки та питання про - Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 6,0-8,0мм 4,8X12,0мм
0.0
Всього відгуків:0
Витяжна заклепка з циліндричним бортиком Wurth A2 6,0-8,0мм 4,8X12,0мм
[[ getCurrentDecimal('384') ]] ₴