Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Витяжна заклепка з циліндричним бортиком
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,4 мм |
| Вага виробу (1 шт.) | 1,6 г |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1300 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 1500 Н |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 3,0-5,0 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 4 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,1 мм |
| Діаметр головки (dk) | 8 мм |
| Довжина (l1) | 8 мм |
| Стандарти | WN 936 |
| Матеріал втулки | Алюміній, AlMg 2,5 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал сердечника | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжна заклепка з циліндричним бортиком
Гільза: алюмінієво-магнієвий сплав 2,5, Стрижень: оцинкована сталь, блакитне пасивування (A2K)
Відгуки та питання про - Витяжна заклепка з циліндричним бортиком
0.0
Всього відгуків:0