Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Витяжне заклепування відкритої форми з відривним стрижнем та плоскою головкою Wurth A2 4.0х10.0
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,30 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1700 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2200 Н |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 4 x 10 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,10 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 5,0-6,5 мм |
| Діаметр головки (dk) | 8 мм |
| Стандарти | ISO 15979 |
| Покриття втулки | Оцинкований |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал втулки | Сталь |
| Матеріал сердечника | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжне заклепування відкритої форми з відривним стрижнем та плоскою головкою Wurth A2 4.0х10.0
IISO 15979, циліндричний бортик, сталь/сталь
Гільза: оцинкована сталь; штифт: оцинкована сталь, блакитне пасивування
Відгуки та питання про - Витяжне заклепування відкритої форми з відривним стрижнем та плоскою головкою Wurth A2 4.0х10.0
0.0
Всього відгуків:0
Витяжне заклепування відкритої форми з відривним стрижнем та плоскою головкою Wurth A2 4.0х10.0
[[ getCurrentDecimal('720') ]] ₴