Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Витяжне заклепування з циліндричним бортиком Wurth A2 4,8X12,0
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,50 мм |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1850 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2600 Н |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 4,8 x 12,0 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,90 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 6,0-8,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,50 мм |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжне заклепування з циліндричним бортиком Wurth A2 4,8X12,0
Гільза: алюмінієва. Стрижень: Нержавіюча сталь A2
Відгуки та питання про - Витяжне заклепування з циліндричним бортиком Wurth A2 4,8X12,0
0.0
Всього відгуків:0