Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,6 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1800 Н |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2100 Н |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 3,0-4,5 мм |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 4,8 x 8,0 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,9 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,6 мм |
| Стандарти | WN 936 |
| Матеріал втулки | Алюміній, AlMg 2,5 |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Оцинкований |
| Матеріал сердечника | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |