Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | centramax |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Режими роботи | |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Колір корпусу | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Фільтр | |
| Таймер | |
| Дисплей | |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Пульт дистанційного керування | |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Мінімальна висота | 270 мм |
| Максимальна висота | 270 мм |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Освітлення | |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Стан | |
| Елементи управління | |
| Антизворотний клапан | |
| Тип вбудовування | |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Наличие короба | Нет |
| Наличие таймера | есть |