Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,5 мм |
| Матеріал сердечника | Нержавіюча сталь A2 |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 1850 Н |
| Діаметр сердечника (dm) | 2,65 мм |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 2600 Н |
| Номінальний діаметр x довжина (d1 x l1) | 4,8 x 14 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,9 мм |
| Діаметр отвору, мін./макс. | 4,9-5,0 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 8,0-10,0 мм |
| Діаметр головки (dk) | 9,5 мм |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Тип голови | Купольна головка |
| Відповідність ROHS | Так |