Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Заклепка витяжна відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
| Виробник | |
| Вага виробу (1 шт.) | 0,764 г |
| Висота головки гвинта (k1) | 1,7 мм |
| Руйнівне навантаження при розтягуванні | 1020 Н |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 3,0-5,0 мм |
| Номінальний діаметр (d1) | 4 мм |
| Діаметр просвердленого отвору | 4,1 мм |
| Довжина (l1) | 8 мм |
| Діаметр головки (dk) | 8,4 мм |
| Руйнівне навантаження при зміщенні | 850 Н |
| Стандарти | ISO 15981 |
| Матеріал втулки | Алюміній |
| Матеріал сердечника | Алюміній |
| Покриття втулки | Без покриття |
| Покриття сердечника | Без покриття |
| Відповідність ROHS | Так |
Читати повністю
Сховати
Опис Заклепка витяжна відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
ISO 15981, циліндричний бортик, алюміній / алюміній Гільза: алюміній, без покриття; штифт: алюміній, без покриття
Відгуки та питання про - Заклепка витяжна відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
0.0
Всього відгуків:0
Заклепка витяжна відкритої форми з відривним стрижнем і плоскою головкою
[[ getCurrentDecimal('2100') ]] ₴