Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Маршрутизатор TP-Link TL-WR845N
| Виробник | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Тип антени | незнімні |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Захист інформації | WPS |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |
| Підтримка VPN | так |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Також шукають | VPN роутери |
| Глибина | 144 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Маршрутизатор TP-Link TL-WR845N
Маршрутизатор Wi-Fi TP-Link TL-WR845NБездротовий маршрутизатор серії N, швидкість до 300 Мбіт/с TL-WR845N.
• Швидкість до 300 Мбіт/с підходить для ресурсномістких додатків, таких як потоковий перегляд HD-відео.• Три антени збільшують стабільність і надійність бездротового з'єднання.• Просте налаштування безпечного з'єднання натисненням кнопки WPS.• Контроль пропускної здатності по IP-адресою дозволяє адміністраторам визначати, який обсяг пропускної здатності призначається кожному пристрою.• Підтримка IPv6.• Мобільний додаток Tether забезпечує швидку установку і налаштування маршрутизатора зі смартфона.
Більше антен – стабільніше покриття.Бездротовий маршрутизатор серії N, швидкість до 300 Мбіт/сTL-WR845NШвидкий Wi-Fi стандарту N300.TL-WR845N надає швидкий і стабільний Wi-Fi для ваших мережевих пристроїв. Швидкість до 300 Мбіт/с робить з пристрою практичне рішення для виконання таких завдань, як завантаження файлів, відеоконференції і перегляд потокового відео.Більше покриття і надійності.Три 5 дбі антени з високим посиленням відмінно підійдуть для середнього будинку. Збільшене покриття забезпечить надійне та стабільне підключення по всьому будинку.Витончений дизайн.Новий дизайн і текстура покриття зроблять з пристрою стильне доповнення для будь-якої кімнати у вашому домі.Батьківський контроль.Батьківський контроль дозволить батькам або адміністраторам обмежувати доступ до певних сайтів для дітей і персоналу. Блокування URL-адрес дозволяє налаштовувати чорні і білі списки для обмеження рівня доступу.Гостьова мережа.Гостьова мережа забезпечує окремий гостьовий доступ до мережі Wi-Fi. Ви можете ділитися доступом і не турбуватися про збереження особистих даних.Проста настройка і управління.Завдяки інтуїтивному веб-інтерфейсу і мобільному додатком Tether ви зможете налаштувати TL-WR845N за кілька хвилин. TP-LINK Tether забезпечить найпростіший спосіб керування маршрутизатором зі смартфона і дозволить використовувати його по максимуму.
Режими роботи: Wi-Fi маршрутизатор Режими роботи: провідний маршрутизатор Стандарт Wi-Fi 802.11: b (до 11 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: g (до 54 Мбіт/с) Стандарт Wi-Fi 802.11: n (до 300 Мбіт/с) Швидкість Wi-Fi: 300 Мбіт/с Робоча частота: 2.4 ГГц Тип антени: незнімні Захист інформації: WEP Захист інформації: WPA Захист інформації: WPA-PSK Захист інформації: WPA2 Захист інформації: WPA2-PSK Захист інформації: WPS Вхідний інтерфейс: 10/100BASE-TX Ethernet Кількість LAN портів (RJ-45): 4 Швидкість LAN портів: 100 Мбіт/с Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x, IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: IPSec Підтримка транспортних протоколів: IPv4 Підтримка транспортних протоколів: IPv6 Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Підтримка транспортних протоколів: UPnP Функції міжмережевого екрану: SPI Функції міжмережевого екрану: демілітаризована зона (DMZ) Функції міжмережевого екрану: фільтрація IP-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація MAC-адрес Функції міжмережевого екрану: фільтрація вмісту URL Підтримка VPN: так Віддалене управління: WEB-інтерфейс Ширина: 230 мм Висота: 25 мм Глибина: 144 ммВідгуки та питання про - Маршрутизатор TP-Link TL-WR845N
[[ getCurrentDecimal('1086') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1086') ]] ₴