Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комутатор мережевий Mercusys MS105
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Комутаційна здатність | 1 Гбит/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Кількість 100FX портів | 5 х 10/100 - RJ-45 |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Mercusys MS105
Комутатор мережевий Mercusys MS105
5-портовий 10/100 Мбіт / с настільний комутатор MS105
5 портів 10/100 Мбіт / с (RJ45) з автопогодженням і підтримкою Auto MDI / MDIX. Зручне розширення провідної мережі. Компактний дизайн для зручного розміщення. Підтримка Plug and Play, додаткова настройка не потрібна. Компактний і сучасний дизайн
MS105 - це пристрій розміром зі смартфон. Де б ви його не розмістили, він не займе багато місця. Відсутність вентилятора дозволяє йому бути непомітним, скільки б він не пропрацював.
Розширення мережі Ethernet. Завдяки 5 портів Ethernet 10/100 Мбіт / с ви зможете швидко розширити вашу дротову мережу. MS105 повністю сумісний з комп'ютерами, принтерами, IP-камерами, Smart TV і ігровими консолями. Пристрій відмінно підійде для будинку, невеликого офісу і навіть для гуртожитку.
Простий у використанні. Забудьте про складну установці. Підключіть комутатор до вашого телевізора або комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet, щоб моментально додати в мережу новий пристрій. Для цього не потрібно виконувати абсолютно ніяких налаштувань.
Надійна продуктивність. Завдяки підтримці полудуплексного і полнодуплексного з'єднання і запам'ятовування MAC-адрес MS105 забезпечить 1 Гбіт / с стабільної комутаційної здатності. Кожен пристрій проходить тестування, щоб в майбутньому гарантувати надійне підключення.
Китайський виробник, який починаючи з 2013 року поставив для себе мету - дати доступ до якісної інтернет-підключення всім своїм користувачам. Компанія позиціонується на виробництві основного мережевого обладнання: Wi-Fi маршрутизаторів, адаптерів, підсилювачів сигналу, точок доступу і SOHO-комутаторів.
У команді Mercusys працюють досвідчені фахівці, розробка пристроїв відбувається в партнерстві з відомими виробниками, включаючи MediaTek і Qualcomm.
Роутери, маршрутизатори, адаптери та інше мережеве обладнання від компанії Mercusys відрізняється стабільністю і надійністю, що важливо для користувачів інтернет-мережі. Купуючи продукцію даного бренду, кожен вибирає доступні пристрої з усіма необхідними функціями для користування.
Тип: некерований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 5 Порти: Fast Ethernet Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 1 Гбит/с Розмір таблиці МАС-адрес: 2048 адрес Буфер пакетів: 0.768 Мб Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Блок живлення: зовнішній Ширина: 82 мм Висота: 21 мм Глибина: 49 мм Кількість 100FX портів: 5 х 10/100 - RJ-45Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Mercusys MS105
[[ getCurrentDecimal('388') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('370') ]] ₴