Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Дергачи |
| Вага | 65 кг |
| Діаметр | 940 мм |
| Матеріал | |
| Тип | Медогонки |
| Товщина | 0.6 мм |
| Привід медогонки | |
| Тип рамок | Рута |
| Кількість рамок | 8 |
| Ширина | 1100 |
| Длина | 1170 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Дергачи |
| Вага | 65 кг |
| Діаметр | 940 мм |
| Матеріал | |
| Тип | Медогонки |
| Товщина | 0.6 мм |
| Привід медогонки | |
| Тип рамок | Рута |
| Кількість рамок | 8 |
| Ширина | 1100 |
| Длина | 1170 |