Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Дергачи |
| Вага | 69 кг |
| Діаметр | 900 мм |
| Матеріал | |
| Тип | |
| Товщина | 0.6 мм |
| Колір | металлик |
| Привід медогонки | |
| Тип рамок | Дадан |
| Кількість рамок | 8 |
| Ширина | 1150 |
| Длина | 1100 |