Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Акумулятор Li-Ion GTM B18V/5Аh
| Виробник | |
| Ємність акумулятору | 5 А / ч |
| Вес | 1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габариты | 131х91х91 мм |
| Гарантия | 36 мес. |
| Индикация емкости | Да |
| Комплектация | Картонная коробка |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Тип | Аккумулятор |
| Эффект памяти | Нет |
Читати повністю
Сховати
Опис Акумулятор Li-Ion GTM B18V/5Аh
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/5Аh
Відгуки та питання про - Акумулятор Li-Ion GTM B18V/5Аh
0.0
Всього відгуків:0