Акумулятор Molicel Li-ion 21700 45A 4000mAh (INR-21700-P42A) без захисту
продано - 0 шт.
0 шт.
В наявності
Технічні храктеристики:Ємність: 4000-4200 мАгЗахист: Без захистуВнутрішній опір: ≤10mΩНапруга номінальна: 3.6ВНапруга повного заряду: 4.2ВНапруга повного розряду: 2.5ВРобоча температура: -40°C ~ +60°CТемпература зарядки: -20°C ~ +60°CКількість життєвих циклів: падіння ємності до 85% від номіналу після 500 циклів при розряді струмом 20А.Струм заряду:- Стандартний струм заряда - 2A (0.5C)- Швидка зарядка - 4.2A (1C)Струм розряду:- Стандартний струм навантаження – 25А- Максимальний струм навантаження - 45А (11С)Розміри (DxH): 21.7х70.2 mmВага: 70г (max)
УВАГА! Li-ion акумулятори без захисту не можна заряджати понад 4.2В і розряджати нижче 2.5В, так як це може спричини його пошкодження.