Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 242 мм |
| Ширина | |
| Довжина | 484 мм |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Максимальний струм розряду | 1500 А |
| Максимальний струм заряду | 45 А |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від +10°C до +60°C |
| Тип клем | F12 (M8) |
| Колір | сірий |
| Ємність батареї | 150 А·г |
| Тип АКБ | AGM |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
Товар не доступний
Характеристики Акумуляторна батарея Merlion 12V 150AH (GP121500M8/02031) AGM
За тарифами
За тарифами