Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 2 кг |
| Додатковий акумулятор | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Прогумована рукоятка | |
| Тип упаковки | |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 115 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 115 мм |
| Живлення | Акумулятор |
Характеристики Акумуляторний лобзик APRO в кейсі 20В (без ак.б. і зар. пристр.) (арт.895164)
Немає в наявності
Код:003838084