Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Насос для дизеля 12В, Насос для перекачування дизпалива 12 вольт Дизельний занурювальний QC-10
| Виробник | |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Вес | 0.2 кг |
| Диаметр насоса | 55 мм |
| Длина кабеля | 2м |
| Напряжение сети | 12 В |
| Производительность | 12 литр/мин |
| Разрешенные жидкости | Масло, Дизель |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Тип насоса | Электрический (от прикуривателя) |
| Товар | Помпа перекачивания топлива, Насос для заправки солярки, Электронасос для перекачки жидкости QC-10 |
| Ток | 7А |
Читати повністю
Сховати
Опис Насос для дизеля 12В, Насос для перекачування дизпалива 12 вольт Дизельний занурювальний QC-10
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴 ⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео! 👇Тисни "Детальніше!"👇⚙️ Насос для дизеля 12В, Насос для перекачування дизпалива 12 вольт Дизельний занурювальний QC-10 ⚡ Насос для перекачування дизпалива від компанії “Rewolt”. Серія занурювальних паливоперекачувальних насосів 38 діаметра на 12в і 24в. Дані насоси чудово зарекомендували себе в Україні завдяки своїй низькій ціні, хорошій продуктивності та довговічності. ⚡ На відміну від аналогів насоси від компанії “Rewolt” вже обладнані додатковим фільтром у вигляді алюмінієвої сітки, що допомагає уникнути засмоктування сторонніх матеріалів у насос а також збільшує їх термін роботи. ⚡ Особливості: ☑️ Корпус насоса нержавіюча сталь.☑️ Насос підключається до постійного струму 12;☑️ Насос підходить для перекачування рідкого масла, дизельного палива, мазуту та води;☑️ Підходить для стандартних бочок;☑️ Не використовуйте насос для твердих рідин, як бензин або розчинник;☑️ У комплекті підручник з використання; ⚡ Характеристики: ☑️ Зовнішній діаметр: 55 мм;☑️ Струм: 7A;☑️ Фільтр: алюмінієва сітка;☑️ Довжина кабелю живлення з “крокодилами”: ~2 м;☑️ Довжина кабелю: 3 м;☑️ Максимальна подача палива: 6 м;☑️ Вихід під шланг: 5/8” (16 мм, шланг у комплект не входить);☑️ Максимальний робочий струм: 1.5 А;☑️ Вага: 320 гр;☑️ Кількість обертів холостого ходу (об/хв): 4500 об/хв;☑️ Модель: SL016B;☑️ Розмір насоса (висота x діаметр): 14.7 x 3.8 см;☑️ 4 опори-ніжки для стійкості у вертикальному положенні;☑️ Максимальна швидкість перекачування: 20-25 л/хв;☑️ Тип палива: дизель, гас, вода.☑️ Напруга: 12В; ⚡ Комплектація: ☑️ Упаковка.☑️ Насос;
Відгуки та питання про - Насос для дизеля 12В, Насос для перекачування дизпалива 12 вольт Дизельний занурювальний QC-10
0.0
Всього відгуків:0
Насос для дизеля 12В, Насос для перекачування дизпалива 12 вольт Дизельний занурювальний QC-10
[[ getCurrentDecimal('402') ]] ₴