Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип патрона | |
| Реверс | |
| Регулювання кількості обертів | |
| Підсвічування робочої зони | |
| Режим інструменту | |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип акумулятора | |
| Додатковий акумулятор | |
| Ємність акумулятору | 1.3 А / ч |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип упаковки | |
| Час зарядки акумулятора | 2 година |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Стан | |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Гніздо для кріплення біт | |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Шуруповерт |
| Група | Інструменти |
| Підгрупа | Електроінструменти |
| Приналежність | дім:шуруповерт |
Характеристики Акумуляторний шуруповерт POLEIS OP Tool Set 24V з набором інструментів та 2 АКБ / ART-5043
В наявності
Код:004040644