Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Акумуляторний ударний шуруповерт GTM DSI18/80BL (Без АКБ)
| Виробник | |
| Вага | 1.6 кг |
| Тип патрона | |
| Реверс | |
| Кількість швидкостей роботи | |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Додаткова рукоятка | |
| Тип акумулятора | |
| Додатковий акумулятор | |
| Ударний режим |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 18200 уд/хв |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Прогумована рукоятка | |
| Тип упаковки | |
| Максимальний крутний момент | 80 H*m |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Акумуляторний ударний шуруповерт GTM DSI18/80BL (Без АКБ)
Акумуляторний ударний шуруповерт GTM DSI18/80BL
Відгуки та питання про - Акумуляторний ударний шуруповерт GTM DSI18/80BL (Без АКБ)
0.0
Всього відгуків:0