Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Набір вольфрам ванадієвих фрез Proxxon (5шт)
| Виробник | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Товщина | 9.6 мм |
| Стан | |
| Обробка матеріалу | Металл|Нержавеющая сталь|Медь|Плитка|Керамика |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 0.8 мм |
| Вид обробки | |
| Назначение | Отрезной |
| Материал круга | Алмаз |
| Тип | Фреза |
| Диаметр хвостовика | 2.35 |
| Диаметр рабочий | 2.3 |
| Длина общая | 38 |
Читати повністю
Сховати
Опис Набір вольфрам ванадієвих фрез Proxxon (5шт)
Вольфрам - ванадієві фрези. Високоякісна вольфрам - ванадієва сталь. Робоча частина і хвостовик виготовляються з однієї цільної заготовки. Високоточна нарізка і повна співвісність гарантують великий термін служби. Для робіт з м'якої і твердої деревині, кольоровим і дорогоцінним металам, пластику і гіпсу. Хвостовики 2,35 і 3,0 мм. Ідеальні для фрезерування, фасонного фрезування, профілювання і шліцювання. Для забезпечення максимальної точності роботи рекомендується фіксувати цанговим затискачем МІКРОМОТ з відповідною діаметру хвостовика сталевий цангою.
Відгуки та питання про - Набір вольфрам ванадієвих фрез Proxxon (5шт)
0.0
Всього відгуків:0